Neomounts WL40S-950BL18 telerikinnitus 2,79 m (110″) Must
EAN: 8717371449575 | Tootekood: WL40S-950BL18
Saadaval 5 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5 tk
Osta see toode ja saad 31 Boonuspunkti - väärtuses 1,55
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 125 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 139,7 cm (55″) Ekraani maksimaalne suurus: 2,79 m (110″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 300 x 200 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 600 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Kõrguse reguleerimine Kalde reguleerimine Pööratavus
• Juhtmehaldus
• Teras Must
Neomounts WL40S-950BL18, 300 x 200 mm, 800 x 600 mm, -5 – 15°, -45 – 45°, 6°, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts WL40S-950BL18. Maksimaalne kaal (mahutavus): 125 kg, Ekraani minimaalne suurus: 139,7 cm (55″), Ekraani maksimaalne suurus: 2,79 m (110″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 300 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 600 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 0 – 10 mm, Kaldenurk: -5 – 15°, Pöördenurga ulatus: -45 – 45°, Rotatsiooni nurk: 6°, Kaugus seinast (minimaalne): 8,2 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 70,3 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta)
125 kg
Ekraani maksimaalne suurus
2,79 m (110")
Maksimaalne kaal (mahutavus)
125 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
300 x 200 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
800 x 600 mm
Ekraani minimaalne suurus
139,7 cm (55")
Jah
Kõrguse reguleerimise ulatus
0 - 10 mm
Kaldenurk
-5 - 15°
Pööratav
Pöördenurga ulatus
-45 - 45°
Kaugus seinast (maksimaalne)
70,3 cm
Kaugus seinast (minimaalne)
8,2 cm
Teras
Aktsepteerib tabalukku
Hiina
Garantiiaeg
5 aasta(t)
Paigalduskomplekt
Laius
880 mm
Sügavus
82 mm
Sügavus (maksimaalne)
8,2 cm
Kõrgus
630 mm
Kaal
20,4 kg
Pakendi laius
450 mm
Pakendi sügavus
100 mm
Pakendi kõrgus
950 mm
Pakendi kaal
22 kg
Põhikasti (välimise) laius
450 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
100 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
950 mm