Neomounts WL55-875BL1 telerikinnitus 2,54 m (100″) Must
EAN: 8717371449735 | Tootekood: WL55-875BL1
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 68 Boonuspunkti - väärtuses 3,40
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 110 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 139,7 cm (55″) Ekraani maksimaalne suurus: 2,54 m (100″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 600 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Kõrguse reguleerimine Elektriline
• Juhtmehaldus
• Teras Must
Neomounts WL55-875BL1, 139,7 cm (55″), 2,54 m (100″), 100 x 100 mm, 800 x 600 mm, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts WL55-875BL1. Maksimaalne kaal (mahutavus): 110 kg, Ekraani minimaalne suurus: 139,7 cm (55″), Ekraani maksimaalne suurus: 2,54 m (100″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 600 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 980 – 1630 mm, Kaugus seinast (maksimaalne): 17,2 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta)
110 kg
Ekraani maksimaalne suurus
2,54 m (100")
Kinnituse tüüp
Sein
Maksimaalne kaal (mahutavus)
110 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
100 x 100 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
800 x 600 mm
Ekraani minimaalne suurus
139,7 cm (55")
VESA-paigaldusliidesed
Kõrguse reguleerimine
Jah
Kõrguse reguleerimise tüüp
Elektriline
Kõrguse reguleerimise ulatus
980 - 1630 mm
Juhtmehaldus
Jah
Tüüp
Fikseeritud põrandastatiiv
Kaugus seinast (maksimaalne)
17,2 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Aktsepteerib tabalukku
Motoriseeritud
Kaugjuhitav
Päritoluriik
Hiina
Garantiiaeg
5 aasta(t)
Laius
888 mm
Sügavus
172 mm
Sügavus (maksimaalne)
17,2 cm
Kõrgus
1965 mm
Kaal
33,9 kg
Pakendi laius
604 mm
Pakendi sügavus
166 mm
Pakendi kõrgus
1104 mm
Pakendi kaal
38 kg
Põhikasti (välimise) laius
604 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
166 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
1104 mm