EDBAK Menu Board Mount VWMB2200, Maximum weight (capacity) 200 kg, Black
EAN: 5902841109131 | Tootekood: VWMB2200
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 33 Boonuspunkti - väärtuses 1,65
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Brutokaal (mm)
180,00 mm
Kogukõrgus (mm)
65.00 mm
Brutokaal
10.47 kg
Brutolaius (mm)
2240.00 mm
Netokaal
9.25 kg
Sisseehitatud aku
Ei
Tootja
EDBAK
Maksimaalne kaal (mahutavus)
200 kg
VESA kinnitusliidesed
Puudub mm
Paigaldusliidese ühilduvus (max)
Puudub mm
Paigaldusliidese ühilduvus (min)
Toote värv
Must
Muud funktsioonid
Modular design – seamless connection without cutting; Supports installation of up to 5 screens (total load capacity up to 200 kg); Compatible with other VWMB modules – easy integration; Length: 2200 mm