Edbak VWPOP65-P videoseina ekraani alus
EAN: 5908252968596 | Tootekood: VWPOP65-P
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 29 Boonuspunkti - väärtuses 1,45
Add to Cart
298,40
Edbak VWPOP65-P, Fikseeritud, Must, 0 – 28°, 8,5 cm, 27 cm, RoHS, TUV
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Edbak VWPOP65-P. Tüüp: Fikseeritud, Toote värv: Must, Kaldenurk: 0 – 28°. Maksimaalne kaal (mahutavus): 60 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 165,1 cm (65″), Kinnituse tüüp: Sein. Laius: 832 mm, Sügavus: 85 mm, Kõrgus: 530 mm. Pakendi laius: 890 mm, Pakendi sügavus: 560 mm, Pakendi kõrgus: 110 mm
Tüüp
Fikseeritud
Toote värv
Must
Kõrguse reguleerimine
Jah
Kaldenurk
0 - 28°
Kaugus seinast (minimaalne)
8,5 cm
Kaugus seinast (maksimaalne)
27 cm
Kalde reguleerimine
Jah
Sertifikaat
RoHS, TUV
Maksimaalne kaal (mahutavus)
60 kg
Ekraani maksimaalne suurus
165,1 cm (65")
Kinnituse tüüp
Sein
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
200 x 400 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
400 x 600 mm
Ekraani minimaalne suurus
106,7 cm (42")
Toetatud ekraanide arv
1
Laius
832 mm
Sügavus
85 mm
Kõrgus
530 mm
Kaal
15 kg
Pakendi laius
890 mm
Pakendi sügavus
560 mm
Pakendi kõrgus
110 mm