Gembird, Wall mount, WM-55ST-03, Tilt, Swivel, 32-55 “, Black
EAN: 8716309127813 | Tootekood: WM-55ST-03
Saadaval ainult 3 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 3 tk
Osta see toode ja saad 2 Boonuspunkti - väärtuses 0,10
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Brutokaal (mm)
450.00 mm
Kogukõrgus (mm)
97,00 mm
Brutokaal
3.20 kg
Brutolaius (mm)
166.00 mm
Netokaal
2,30 kg
Sisseehitatud aku
Ei
VESA kinnitusliidesed
75x75, 100x100, 100x150, 100x200, 150x100, 150x150, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400 mm
Paigaldusliidese ühilduvus (max)
400x400 mm
Paigaldusliidese ühilduvus (min)
75x75 mm
Toote värv
Must
Funktsioonid
Kallutamine, pööramine
Paigutus
Seinakinnitus
Ekraani suuruse ühilduvus
32-55 "
Toote nimi
WM-55ST-03
Maksimaalne ekraanisuuruse ühilduvus
55 "