EAN: 8716309127356 | Tootekood: WM-60ST-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 4 Boonuspunkti - väärtuses 0,20
Add to Cart
43,80
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Brutokaal (mm)
540.00 mm
Kogukõrgus (mm)
246.00 mm
Brutokaal
6.50 kg
Brutolaius (mm)
45.00 mm
Netokaal
5,00 kg
Sisseehitatud aku
Ei
Maksimaalne kaal (mahutavus)
36,4 kg
VESA kinnitusliidesed
100x100-400x400 mm
Paigaldusliidese ühilduvus (max)
400x400 mm
Paigaldusliidese ühilduvus (min)
100x100 mm
Toote värv
Must
Funktsioonid
Kallutamine, pööramine, roteerimine
Paigutus
Seinakinnitus
Ekraani suuruse ühilduvus
32-60 "
Toote nimi
WM-60ST-01
Maksimaalne ekraanisuuruse ühilduvus
60 "