EAN: 8716309127370 | Tootekood: WM-80STR-01
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 6 Boonuspunkti - väärtuses 0,30
Add to Cart
65,90
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Brutokaal (mm)
640.00 mm
Kogukõrgus (mm)
345.00 mm
Brutokaal
4,50 kg
Brutolaius (mm)
60.00 mm
Netokaal
3,60 kg
Sisseehitatud aku
Ei
Maksimaalne kaal (mahutavus)
50 kg
VESA kinnitusliidesed
100x100-600x400 mm
Paigaldusliidese ühilduvus (max)
600x400 mm
Paigaldusliidese ühilduvus (min)
100x100 mm
Toote värv
Must
Funktsioonid
Kallutamine, pööramine, roteerimine
Paigutus
Seinakinnitus
Ekraani suuruse ühilduvus
40-80 "
Toote nimi
WM-80STR-01
Maksimaalne ekraanisuuruse ühilduvus
80 "