Gembird WM-100F-01 TV wall mount (fixed), 43”-100”, black
EAN: 8716309135276 | Tootekood: WM-100F-01
Saadaval 5 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 5 tk
Osta see toode ja saad 2 Boonuspunkti - väärtuses 0,10
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Easy to install
Yes
Housing material
Steel
Product colour
Black
Width
952 mm
Height
156 mm
Weight
2.92 kg
Depth (max)
3.1 cm
Package width
960 mm
Package type
Box
Package height
227 mm
Package weight
2.57 kg
Package depth
174 mm
Mounting kit
Yes
Manual
Tilt adjustment
No
Warnings
Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling.
Panel mounting interface
200 x 300 mm
Maximum screen size
2.54 m (100")
Minimum screen size
109.2 cm (43")
Mounting type
Wall
Maximum weight capacity
75 kg
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Number of displays supported
1
Maximum VESA mount
900 x 600 mm