Gembird WM-100T-01 TV wall mount (tilt), 43”-100”, black
EAN: 8716309135269 | Tootekood: WM-100T-01
Saadaval 4 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 3 Boonuspunkti - väärtuses 0,15
Add to Cart
Steel
Depth (max)
3.7 cm
Weight
3.64 kg
Width
952 mm
Height
158 mm
Package weight
3.85 kg
Package height
184 mm
Package type
Box
Package width
965 mm
Package depth
225 mm
Manual
Tilt angle range
-5 - 10°
Panel mounting interface
100 x 200 mm
Maximum screen size
2.54 m (100")
Maximum VESA mount
900 x 600 mm
Minimum VESA mount
75 x 75 mm
Minimum screen size
109.2 cm (43")