Gembird WM-70ST-01 TV Fastening 70”
EAN: 8716309127837 | Tootekood: WM-70ST-01
Saadaval 5 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5 tk
Osta see toode ja saad 3 Boonuspunkti - väärtuses 0,15
Add to Cart
37,90
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
The GEMBIRD WM-70ST-01 supports TVs with a diagonal of 37 to 70 inches. VESA compliant, Max. 600 mm x 400 mm. The maximum permissible load on the handle is 35 kg. Its design allows you to rotate horizontally from +60 to -60 degrees, tilt from 0 to -20 degrees, as well as tilt in the range of +3 to -3 degrees. The holder also allows you to adjust the distance of the TV from the wall from 78 to 400 mm. The package contains all the necessary installation materials.