Gembird WM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70″) Black
EAN: 8716309127837 | Tootekood: WM-70ST-01
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 4 Boonuspunkti - väärtuses 0,20
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Sustainability compliance
Yes
Number of arms
2
Compliance certificates
RoHS
Housing material
Steel
Product colour
Black
Width
430 mm
Height
400 mm
Depth (max)
43 cm
Weight
4.65 kg
Package depth
752 mm
Package width
184 mm
Package weight
5.48 kg
Package type
Box
Package height
91 mm
Manual
Yes
Mounting kit
Cable management
Swivelling
Tilt adjustment
Tilt angle range
0 - -20°
Distance to the wall (min)
7.8 cm
Turn angle
120°
Distance to the wall (max)
40 cm
Swivel angle range
60 - -60°
Warnings
Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling.
Maximum VESA mount
600 x 400 mm
Minimum screen size
94 cm (37")
Panel mounting interface
300 x 300 mm
Mounting type
Wall
Minimum VESA mount
200 x 200 mm
Maximum screen size
177.8 cm (70")