Gembird WM-95T-PRO-01 TV wall mount, PRO series (tilt), 43”-95”, black
EAN: 8716309135337 | Tootekood: WM-95T-PRO-01
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 3 Boonuspunkti - väärtuses 0,15
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Easy to install
Yes
Product colour
Black
Housing material
Steel
Weight
2.45 kg
Depth (max)
45 cm
Height
406 mm
Width
600 mm
Package depth
100 mm
Package height
45 mm
Package type
Box
Package weight
3.24 kg
Package width
975 mm
Mounting kit
Yes
Manual
Tilt adjustment
Tilt angle range
0 - 12°
Warnings
Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer.
Mounting type
Wall
Maximum weight capacity
60 kg
Minimum screen size
109.2 cm (43")
Maximum VESA mount
800 x 400 mm
Panel mounting interface
400 x 200 mm
Minimum VESA mount
200 x 200 mm
Number of displays supported
1
Maximum screen size
2.41 m (95")