MONITOR ACC DESK MOUNT/15-42″ BLK/WHT G110-BW ONKRON
EAN: 4262392442165 | Tootekood: G110-BW
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 11 Boonuspunkti - väärtuses 0,55
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 15 kg, Maximum weight capacity 15 kg, Maximum screen size 106.7 cm (42″), Mounting type Desk, Minimum VESA mount 75 x 75 mm, Maximum VESA mount 100 x 100 mm, Height adjustment Yes, Colour Black/Grey, Built-in USB hub Yes
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Summary
ONKRON G110-BG. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 15 kg, Minimum screen size: 38.1 cm (15"), Maximum screen size: 106.7 cm (42"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height a...