Neomounts DS75-450BL2 monitori kinnitus ja alus 81,3 cm (32″) Laud Must
EAN: 8717371449476 | Tootekood: DS75-450BL2
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 23 Boonuspunkti - väärtuses 1,15
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17″) Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32″)
• Toetatud ekraanide arv: 2
• Klamber/kaitsekrae Kinnituse tüüp: Laud
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm
• Gaasvedru Kõrguse reguleerimine Kalde reguleerimine
• Juhtmehaldus
• Teras Must
Neomounts DS75-450BL2, Klamber/kaitsekrae, 8 kg, 43,2 cm (17″), 81,3 cm (32″), 100 x 100 mm, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts DS75-450BL2. Paigaldus: Klamber/kaitsekrae, Maksimaalne kaal (mahutavus): 8 kg, Ekraani minimaalne suurus: 43,2 cm (17″), Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Pöördenurga ulatus: -90 – 90°, Kaldenurk: -10 – 10°. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
2
Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta)
8 kg
Ekraani maksimaalne suurus
81,3 cm (32")
Kinnituse tüüp
Laud
Maksimaalne kaal (mahutavus)
8 kg
Ekraani minimaalne suurus
43,2 cm (17")
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
75 x 75 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
100 x 100 mm
Paigaldus
Klamber/kaitsekrae
VESA-paigaldusliidesed
100 x 100,75 x 75 mm
Lauaplaadi paksus (min)
1 cm
Lauaplaadi paksus (max)
4,5 cm
Kõrguse reguleerimine
Jah
Kõrguse reguleerimise tüüp
Gaasvedru
Kõrguse reguleerimise ulatus
291 - 560 mm
Reguleeritav sügavus
Jah
Sühavuse reguleerimisvahemik
143 - 553 mm
Laiuse reguleerimine
99 cm
Kalde reguleerimine
Kaldenurk
-10 - 10°
Pööratav
Pöördenurk
20°
Pöördenurga ulatus
-90 - 90°
Pööratavus
Rotatsiooni nurk
360°
Pöörlemisnurk
Juhtmehaldus
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Laius
761 mm
Sügavus
115 mm
Kõrgus
646 mm
Kaal
6,4 kg
Pakendi laius
320 mm
Pakendi sügavus
152 mm
Pakendi kõrgus
445 mm
Pakendi kaal
7,9 kg
Paigalduskomplekt
Minimaalne kaal
1 kg
Laiuse reguleerimise ulatus
0 - 990 mm
Garantiiaeg
5 aasta(t)
Põhikasti (välimise) laius
335 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
325 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
460 mm