MONITOR ACC DESK MOUNT/13-32″ BLACK D221E-B ONKRON
EAN: 4603728440903 | Tootekood: D221E-B
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 6 Boonuspunkti - väärtuses 0,30
Add to Cart
2xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 8 kg, Maximum weight capacity 16 kg, Maximum screen size 81.3 cm (32″), Mounting type Desk, Minimum VESA mount 75 x 75 mm, Maximum VESA mount 100 x 100 mm, Height adjustment Yes, Tilt adjustment Yes, Rotating Yes, Colour Black, Orientation Landscape/Portrait
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Summary
ONKRON D221E-B. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 16 kg, Minimum screen size: 33 cm (13"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adju...