MONITOR ACC DESK MOUNT/13-32″ WHITE G100-W ONKRON
EAN: 4603728443362 | Tootekood: G100-W
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 9 Boonuspunkti - väärtuses 0,45
Add to Cart
1xNumber of displays supported, Maximum weight capacity (per display) 9 kg, Maximum weight capacity 9 kg, Maximum screen size 81.3 cm (32″), Mounting type Desk, Minimum VESA mount 75 x 75 mm, Maximum VESA mount 100 x 100 mm, Height adjustment Yes, Tilt adjustment Yes, Swivelling Yes, Rotating Yes, Colour White, Orientation Landscape/Portrait
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
  • For screens 13″-32″
  • Load capacity: 1-9 kg
  • VESA: 75×75, 100×100 mm
  • Tilt: +45° ~ -90°
  • Swivel: 360°
  • Extension: 0-615 mm
  • Vertical adjustment: 170-505 mm
  • Portrait/Landscape orientation
  • Installation: desk edge clamp or grommet mount
  • Materials: Arm – Aluminium, Cable channel – Plastic, Clamp – Steel
Summary
ONKRON G100-W. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 9 kg, Minimum screen size: 33 cm (13"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjust...