Nedis ERGOTMM100BK Table mount for 3 monitor up to 14-24 “
EAN: 5412810304486 | Tootekood: ERGOTMM100BK
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 11 Boonuspunkti - väärtuses 0,55
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Color: Black
Screen Size: 14-24″
Universal & VESA standard: 75×75 100×100 mm
Material: Aluminum, steel
Maximum load: 7kg per screen
Adjustable height from the table to the center of the VESA plates: 0 – 400 mm
Arm length: 2 x 520 mm