Neomounts FPMA-D700D4 monitori kinnitus ja alus 76,2 cm (30″) Laud Must
EAN: 8717371442491 | Tootekood: FPMA-D700D4
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 3-aastane tootjagarantii
Äriklient: 3-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 25 Boonuspunkti - väärtuses 1,25
Add to Cart
• Ekraani minimaalne suurus: 48,3 cm (19″) Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30″)
• Toetatud ekraanide arv: 4
• Klamber Kinnituse tüüp: Laud
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm
• Manuaal Kõrguse reguleerimine Kalde reguleerimine
• Teras Must
Neomounts FPMA-D700D4, Klamber, 48,3 cm (19″), 76,2 cm (30″), 100 x 100 mm, Kõrguse reguleerimine, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts FPMA-D700D4. Paigaldus: Klamber, Ekraani minimaalne suurus: 48,3 cm (19″), Ekraani maksimaalne suurus: 76,2 cm (30″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine, Kaldenurk: 0 – 180°. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
4
Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta)
8 kg
Ekraani maksimaalne suurus
76,2 cm (30")
Kinnituse tüüp
Laud
Ekraani minimaalne suurus
48,3 cm (19")
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
75 x 75 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
100 x 100 mm
Paigaldus
Klamber
VESA-paigaldusliidesed
75 x 75,100 x 100 mm
Lauaplaadi paksus (max)
9 cm
Kõrguse reguleerimine
Jah
Kõrguse reguleerimise tüüp
Manuaal
Kõrguse reguleerimise ulatus
220 - 700 mm
Sühavuse reguleerimisvahemik
0 - 150 mm
Kalde reguleerimine
Jah
Kaldenurk
0 - 180°
Pööratav
Pöördenurk
180°
Pööratavus
Rotatsiooni nurk
360°
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Laius
830 mm
Sügavus
150 mm
Kõrgus
700 mm
Kaal
13,9 kg
Pakendi laius
830 mm
Pakendi sügavus
555 mm
Pakendi kõrgus
180 mm
Pakendi kaal
12,6 kg
Laiuse reguleerimise ulatus
520 - 830 mm
Põhikasti (välimise) laius
830 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
555 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
180 mm