Neomounts WL40S-850BL16 telerikinnitus 177,8 cm (70″) Must
EAN: 8717371448875 | Tootekood: WL40S-850BL16
Saadaval ainult 3 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 3 tk
Osta see toode ja saad 13 Boonuspunkti - väärtuses 0,65
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 45 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 101,6 cm (40″) Ekraani maksimaalne suurus: 177,8 cm (70″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 100 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm
• Teras Must
Neomounts WL40S-850BL16, 200 x 100 mm, 600 x 400 mm, -2 – 12°, -45 – 45°, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts WL40S-850BL16. Maksimaalne kaal (mahutavus): 45 kg, Ekraani minimaalne suurus: 101,6 cm (40″), Ekraani maksimaalne suurus: 177,8 cm (70″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm. Kaldenurk: -2 – 12°, Pöördenurga ulatus: -45 – 45°, Rotatsiooni nurk: 6°, Kaugus seinast (minimaalne): 4,7 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 55,5 cm. Toote värv: Must
Ekraani maksimaalne suurus
177,8 cm (70")
Maksimaalne kaal (mahutavus)
45 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
200 x 100 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
600 x 400 mm
Ekraani minimaalne suurus
101,6 cm (40")
Kaldenurk
-2 - 12°
Pööratav
Jah
Pöördenurk
40°
Pöördenurga ulatus
-45 - 45°
Kaugus seinast (maksimaalne)
55,5 cm
Kaugus seinast (minimaalne)
4,7 cm
Hiina
Kogus pakis
1 tk
Paigalduskomplekt
Kaasas olevate mutrivõtmete arv
1
Koos kuuskantvõtmega
Laius
710 mm
Sügavus
47 mm
Kõrgus
436 mm
Kaal
6,2 kg
Pakendi laius
736 mm
Pakendi sügavus
366 mm
Pakendi kõrgus
60 mm
Pakendi kaal
7,8 kg
Põhikasti (välimise) laius
756 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
198 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
386 mm