Neomounts WL40S-910BL16 telerikinnitus 177,8 cm (70″) Must
EAN: 8717371449544 | Tootekood: WL40S-910BL16
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 22 Boonuspunkti - väärtuses 1,10
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 45 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 101,6 cm (40″) Ekraani maksimaalne suurus: 177,8 cm (70″) Post
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 100 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Kalde reguleerimine Pööratavus
• Juhtmehaldus
• Teras Must
Neomounts WL40S-910BL16, 200 x 100 mm, 600 x 400 mm, -2 – 12°, -45 – 45°, 6°, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts WL40S-910BL16. Maksimaalne kaal (mahutavus): 45 kg, Ekraani minimaalne suurus: 101,6 cm (40″), Ekraani maksimaalne suurus: 177,8 cm (70″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm. Kaldenurk: -2 – 12°, Pöördenurga ulatus: -45 – 45°, Rotatsiooni nurk: 6°, Kaugus seinast (minimaalne): 8,2 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 59 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Ekraani maksimaalne suurus
177,8 cm (70")
Kinnituse tüüp
Post
Maksimaalne kaal (mahutavus)
45 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
200 x 100 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
600 x 400 mm
Ekraani minimaalne suurus
101,6 cm (40")
VESA-paigaldusliidesed
200 x 100,600 x 400 mm
Reguleeritav sügavus
Jah
Kalde reguleerimine
Jah
Kaldenurk
-2 - 12°
Pööratav
Pöördenurga ulatus
-45 - 45°
Pööratavus
Rotatsiooni nurk
Pöörlemisnurk
-3 - 3°
Juhtmehaldus
Tüüp
Täielik liikumine
Kaugus seinast (maksimaalne)
59 cm
Kaugus seinast (minimaalne)
8,2 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Päritoluriik
Hiina
Sobiva posti diameeter (min)
25 cm
Sobiva posti diameeter (max)
100 cm
Garantiiaeg
5 aasta(t)
Paigalduskomplekt
Laius
710 mm
Sügavus
590 mm
Sügavus (minimaalne)
8,2 cm
Sügavus (maksimaalne)
59 cm
Kõrgus
520 mm
Kaal
9,5 kg
Pakendi laius
386 mm
Pakendi sügavus
95 mm
Pakendi kõrgus
744 mm
Pakendi kaal
11,1 kg
Põhikasti (välimise) laius
205 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
406 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
764 mm
Põhikasti (välimine) brutokaal
22,8 kg
Peamise pakendi netokaal
19 kg
Tooteid põhikasti (välimine) kohta
2 tk
Harmonized System (HS) kood
Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus)
34 tk
Sühavuse reguleerimisvahemik
82 - 590 mm