Neomounts CPU-D200BLACK CPU-hoidja Lauale paigaldatav protsessori alus Must
EAN: 8717371441388 | Tootekood: CPU-D200BLACK
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 7 Boonuspunkti - väärtuses 0,35
Add to Cart
• Lauale paigaldatav protsessori alus 30 kg
• Must
• Materjal: Teras
Neomounts CPU-D200BLACK, Lauale paigaldatav protsessori alus, 30 kg, Must, Teras, Taiwan, 230 mm
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts CPU-D200BLACK. Tüüp: Lauale paigaldatav protsessori alus, Maksimaalne kaal (mahutavus): 30 kg, Toote värv: Must. Laius: 230 mm, Laiuse reguleerimise ulatus: 130 – 230 mm, Kõrgus: 540 mm. Põhikasti (välimise) laius: 370 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 200 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 420 mm. Välise kartongpakendi netokaal: 8,7 kg, Välise kartongpakendi brutokaal: 9,2 kg, Välise kartongpakendi kõrgus (cm): 42 cm
Tüüp
Lauale paigaldatav protsessori alus
Maksimaalne kaal (mahutavus)
30 kg
Toote värv
Must
Materjal
Teras
Päritoluriik
Taiwan
Laius
230 mm
Laiuse reguleerimise ulatus
130 - 230 mm
Kõrgus
540 mm
Kõrguse reguleerimise ulatus
390 - 540 mm
Kaal
4,37 kg
Pakendi kaal
4,2 kg
Pakendi sügavus
180 mm
Pakendi kõrgus
200 mm
Pakendi laius
360 mm
Põhikasti (välimise) laius
370 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
200 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
420 mm