Techly ICALCD100BK Laud Must
EAN: 8051128103793 | Tootekood: 103793
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 3-aastane tootjagarantii
Äriklient: 3-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 3 Boonuspunkti - väärtuses 0,15
Add to Cart
Techly ICALCD100BK Laud Must
Techly ICALCD100BK Laud Must
36,60
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 10 kg
• Kinnituse tüüp: Laud
• Must
Techly ICALCD100BK, 10 kg, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Techly ICALCD100BK. Maksimaalne kaal (mahutavus): 10 kg. Toote värv: Must
Kinnituse tüüp
Laud
Maksimaalne kaal (mahutavus)
10 kg
VESA-paigaldusliidesed
75 x 75,100 x 100 mm
Pöördenurk
30°
Rotatsiooni nurk
360°
Toote värv
Must
Ekraani suuruse ühilduvus
330,2 - 762 mm (13 - 30")