Gembird WM-105ST-01 Full-motion TV wall mount, 50″ – 105”, black
EAN: 8716309135139 | Tootekood: WM-105ST-01
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 6 Boonuspunkti - väärtuses 0,30
Add to Cart
Yes
Sustainability compliance
Yes
Compliance certificates
RoHS
Width
675 mm
Height
95 mm
Depth
310 mm
Weight
8.75 kg
Tilt adjustment
Swivelling
Pivot angle
-3 - 3°
Swivel angle range
-60 - 60°
Cable management
Swivel angle
120°
Tilt angle range
-5 - 15°
Warnings
Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling.
Panel mounting interface
500 x 400
Minimum screen size
127 cm (50")
Mounting type
Wall
Maximum VESA mount
900 x 600 mm
Minimum VESA mount
200 x 100 mm
Maximum weight capacity
75 kg
Maximum screen size
2.67 m (105")