Neomounts WL40S-850BL14 telerikinnitus 165,1 cm (65″) Must
EAN: 8717371448837 | Tootekood: WL40S-850BL14
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 11 Boonuspunkti - väärtuses 0,55
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 40 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 101,6 cm (40″) Ekraani maksimaalne suurus: 165,1 cm (65″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 400 x 400 mm
• Toetatud ekraanide arv: 1
• Kalde reguleerimine Pööratavus
• Juhtmehaldus
• Teras Must
Neomounts WL40S-850BL14, 100 x 100 mm, 400 x 400 mm, -2 – 12°, 0 – 45°, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts WL40S-850BL14. Maksimaalne kaal (mahutavus): 40 kg, Ekraani minimaalne suurus: 101,6 cm (40″), Ekraani maksimaalne suurus: 165,1 cm (65″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 400 x 400 mm. Kaldenurk: -2 – 12°, Pöördenurga ulatus: 0 – 45°, Rotatsiooni nurk: 6°, Kaugus seinast (minimaalne): 4,7 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 55,5 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta)
40 kg
Ekraani maksimaalne suurus
165,1 cm (65")
Kinnituse tüüp
Sein
Maksimaalne kaal (mahutavus)
40 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
100 x 100 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
400 x 400 mm
Ekraani minimaalne suurus
101,6 cm (40")
VESA-paigaldusliidesed
Kõrguse reguleerimine
Ei
Kalde reguleerimine
Jah
Kaldenurk
-2 - 12°
Pööratav
Jah
Pöördenurk
45°
Pöördenurga ulatus
0 - 45°
Pööratavus
Rotatsiooni nurk
Pöörlemisnurk
-3 - 3°
Juhtmehaldus
Tüüp
Täielik liikumine
Kaugus seinast (maksimaalne)
55,5 cm
Kaugus seinast (minimaalne)
4,7 cm
Toote värv
Must
Korpuse materjal
Teras
Päritoluriik
Hiina
Kogus pakis
1 tk
Paigalduskomplekt
Kaasas olevate mutrivõtmete arv
1
Koos kuuskantvõtmega
Laius
449 mm
Sügavus
47 mm
Sügavus (maksimaalne)
4,7 cm
Kõrgus
449 mm
Kaal
5,9 kg
Pakendi laius
503 mm
Pakendi sügavus
342 mm
Pakendi kõrgus
62 mm
Pakendi kaal
7 kg
Põhikasti (välimise) laius
523 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
204 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
362 mm