Neomounts WL40S-850BL18 telerikinnitus 2,18 m (86″) Must
EAN: 8717371448905 | Tootekood: WL40S-850BL18
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 5-aastane tootjagarantii
Äriklient: 5-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 20 Boonuspunkti - väärtuses 1,00
Add to Cart
• Maksimaalne kaal (mahutavus): 60 kg
• Ekraani minimaalne suurus: 109,2 cm (43″) Ekraani maksimaalne suurus: 2,18 m (86″) Sein
• Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 100 mm Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 400 mm
• Teras Must
Neomounts WL40S-850BL18, 200 x 100 mm, 800 x 400 mm, -3 – 15°, 0 – 35°, Teras, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Neomounts WL40S-850BL18. Maksimaalne kaal (mahutavus): 60 kg, Ekraani minimaalne suurus: 109,2 cm (43″), Ekraani maksimaalne suurus: 2,18 m (86″), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 800 x 400 mm. Kaldenurk: -3 – 15°, Pöördenurga ulatus: 0 – 35°, Rotatsiooni nurk: 6°, Kaugus seinast (minimaalne): 5 cm, Kaugus seinast (maksimaalne): 61 cm. Toote värv: Must
Toetatud ekraanide arv
1
Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta)
60 kg
Ekraani maksimaalne suurus
2,18 m (86")
Maksimaalne kaal (mahutavus)
60 kg
Paigaldussüsteemi ühilduvus (min)
200 x 100 mm
Paigaldussüsteemi ühilduvus (max)
800 x 400 mm
Ekraani minimaalne suurus
109,2 cm (43")
Kaldenurk
-3 - 15°
Pööratav
Jah
Pöördenurk
35°
Pöördenurga ulatus
0 - 35°
Kaugus seinast (maksimaalne)
61 cm
Kaugus seinast (minimaalne)
5 cm
Hiina
Kogus pakis
1 tk
Paigalduskomplekt
Kaasas olevate mutrivõtmete arv
1
Koos kuuskantvõtmega
Laius
850 mm
Sügavus
50 mm
Sügavus (maksimaalne)
5 cm
Kõrgus
436 mm
Kaal
10,4 kg
Pakendi laius
882 mm
Pakendi sügavus
311 mm
Pakendi kõrgus
90 mm
Pakendi kaal
12,7 kg
Põhikasti (välimise) laius
902 mm
Põhikasti (välimine) pikkus
195 mm
Põhikasti (välimise) kõrgus
330 mm