Gembird SPK-BT-15-BK portable speaker Mono portable speaker Black 5 W
EAN: 8716309112000 | Tootekood: SPK-BT-15-BK
Saadaval 4 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 2 Boonuspunkti - väärtuses 0,10
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Product type
Mono portable speaker
Product colour
Black
Volume control
Touch
Product design
Cylinder
On/off switch
Yes
Power source type
Battery, DC
DC input voltage
5 V
Battery capacity
1200 mAh
Battery type
Built-in battery
Height
93 mm
Width
116 mm
Depth
93 mm
Weight
305 g
FM radio
No
Built-in microphone
Yes
Maximum memory card size
32 GB
Card reader integrated
Compatible memory cards
MicroSD (TransFlash)
Hands-free mode
Recommended usage
Universal
Easy pairing
Package type
Box
Quantity per pack
1 pc(s)
Cables included
USB
Manual
Signal-to-Noise Ratio (SNR)
85 dB
Frequency range
100 - 20000 Hz
RMS rated power
5 W
Connectivity technology
Wired & Wireless
Bluetooth range
10 m
Wi-Fi
No
3.5 mm connector
Bluetooth
USB connector type
Micro-USB
AUX in
USB connectivity
Bluetooth version
5.0
Input current
1.5 A
Bluetooth frequency band
2402 - 2480 GHz