Samsung S32CG554EU LED display 81,3 cm (32″) 2560 x 1440 pikslit Wide Quad HD Must
EAN: 8806095337265 | Tootekood: LS32CG554EUXEN
Saadaval viimane 1 tk - Kiirusta!
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Osta see toode ja saad 25 Boonuspunkti - väärtuses 1,25
Add to Cart
• 81,3 cm (32″) LED VA
• Wide Quad HD 2560 x 1440 pikslit 16:9
• 165 Hz 1 ms 300 cd/m² 2500:1
• AMD FreeSync Võbelust ärahoidev tehnoloogia
• G 33 kWh 33,2 W
Samsung S32CG554EU, 81,3 cm (32″), 2560 x 1440 pikslit, Wide Quad HD, LED, 1 ms, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Ekraani diagonaal
81,3 cm (32")
Ekraani resolutsioon
2560 x 1440 pikslit
Loomulik kuvasuhe
16:9
Ekraani tehnoloogia
LED
Puutetundlik ekraan
Ei
HD tüüp
Wide Quad HD
Paneeli tüüp
VA
Reaktsiooniaeg
1 ms
Ekraani kuju
Kumer
Kontrastsustase (tüüpiline)
2500:1
Maksimaalne värskendussagedus
165 Hz
Ekraani värvide arv
16,7 miljonit värvi
LED-tagantvalgustus
Jah
Tagantvalgustuse tüüp
Edge LED
Ekraani heledus (tavaline)
300 cd/m²
Ekraani kumeruse hinnang
1000R
Vaatenurk, horisontaalne
178°
Vaatenurk, vertikaalne
178°
Vaatamissuurus, horisontaalne
69,7 cm
Vaatamissuurus, vertikaalne
39,2 cm
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik)
80 cm
HDR-toega
Jah
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia
High Dynamic Range 10 (HDR10)
NVIDIA G-SYNC
Ei
AMD FreeSync
AMD FreeSync liik
FreeSync
Võbelust ärahoidev tehnoloogia
Sisseehitatud kõlar(id)
Sisseehitatud kaamera
Turu positsiooneerimine
Mängimine
Toote värv
Must
Hoidja värv
Must
Sisseehitatud USB-jaotur
HDMI
Kõrvaklapi väljund
HDMI-portide arv
1
HDMI-versioon
2.0
DisplayPort arv
1
DisplayPort versioon
1.2
Kõrvaklapiväljundite arv
Kõrvaklappide ühenduvus
3,5 mm
Sisseehitatud KVM-lüliti
HDCP
HDCP versioon
2.2
DC-pistik
VESA paigaldamine
Kõrguse reguleerimine
VESA-paigaldusliidesed
75 x 75 mm
Kalde reguleerimine
Kaldenurk
-2 - 18°
Ekraanikuva (OSD)
Energiatõhususe klass (SDR)
G
Energiatõhususe klass (HDR)
G
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta
33 kWh
Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta
64 kWh
Võimsustarve (tüüpiline)
33,2 W
Võimsustarve (ooterežiim)
0,5 W
Elektritarbimine (max)
59 W
Võimsustarve (väljalülitatud)
0,3 W
AC-sisendpinge
230 V
AC-adapteri väljundpinge
19 V
Toite tüüp
Väline
Energiatõhususe skaala
A-st G-ni
Kasutamistemperatuur (T-T)
10 - 40 °C
Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H)
10 - 80 protsenti
Laius (koos alusega)
710,1 mm
Sügavus (koos alusega)
272,6 mm
Kõrgus (koos alusega)
533,6 mm
Kaal (koos jalaga)
5,2 kg
Laius (ilma aluseta)
710,1 mm
Sügavus (ilma aluseta)
135,9 mm
Kõrgus (ilma aluseta)
439,4 mm
Kaal (ilma aluseta)
4,8 kg
Pakendi laius
793 mm
Pakendi sügavus
494 mm
Pakendi kõrgus
197 mm