Samsung Q8F QE65Q8FAAU 165,1 cm (65″) 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi Hall, Titaanium
EAN: 8806097120483 | Tootekood: QE65Q8FAAUXXH
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 63 Boonuspunkti - väärtuses 3,15
Add to Cart
• Lame 165,1 cm (65″) QLED Dual LED
• 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikslit 16:9
• Motion Xcelerator
• DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
• Nutiteleri funktsioon Internetitelevisioon
• WiFi Ethernet LAN Bluetooth
• HDR-toega
• VESA paigaldamine 400 x 300 mm
• E 85 kWh 85 W
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Ekraani diagonaal
165,1 cm (65")
HD tüüp
4K Ultra HD
Ekraani resolutsioon
3840 x 2160 pikslit
Ekraani tehnoloogia
QLED
Ekraani kuju
Lame
Loomulik kuvasuhe
16:9
Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia
Motion Xcelerator
LED-tagantvalgustus
Jah
LED tagantvalguse tüüp
Dual LED
Oma värskendussagedus
50 Hz
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik)
163 cm
Tuuneri tüüp
Analoog ja digitaal
Digitaalsignaali formaadisüsteem
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Tuunerite arv
2 tuuner(id)
Nutiteleri funktsioon
Jah
Internetitelevisioon
Installitud operatsioonisüsteem
Tizen
Apple AirPlay 2 tugi
Helipeegeldus
Hübriidtelevisioon (HbbTV)
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) versioon
HbbTV 2.0.4
Far-field häälsuhtlus
RMS-nimivõimsus
20 W
Audioväljundi kanalid
2.0 kanalid
Heli eelvaliku kirjeldaja
Object Tracking Sound+ (OTS+)
Active voice amplifier (AVA)
Adaptiivne heli+
Kohanduv müra leviku tõkestamine (ASC)
WiFi
Bluetooth
Ethernet LAN
WiFi-standardid
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetoothi versioon
5.3
Veebilehitseja
Toote värv
Hall, Titaanium
VESA paigaldamine
VESA-paigaldusliidesed
400 x 300 mm
Kasutuselevõtu aasta
2025
Raami liik
3 raamita
HDR-toega
Müravähendus
Ei
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia
High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR+
Ökoandur
AI-parendamine
Taustavalgustuse hämardamise tehnoloogia
Supreme UHD Dimming
Pilditöötlustehnoloogia
Samsung Contrast Enhancer
Mängu funktsioonid
Puudutage vaadet
Mitmevaateline
HDMI-portide arv
3
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk
Ühtne liides (CI)
Ühine liides Plus (CI+)
Heli tagasikanal (ARC)
Ethernet LAN (RJ-45) pordid
1
Digitaalne video koaksiaalväljund
1
RF-portide arv
3
Common Interface Plus (CI+) versioon
1.4
Elektrooniline programmijuht (EPG)
Ekraanikuva (OSD)
OSD-keelte arv
28
Automaatne väljalülitus
Töötab Amazon Alexea'ga
Töötab rakendusega Samsung Bixby
Üldkehtiv sirvimine ja esitamine
Võimsustarve (tüüpiline)
85 W
Võimsustarve (ooterežiim)
0,5 W
Energiatõhususe klass (SDR)
E
Energiatõhususe klass (HDR)
G
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta
85 kWh
Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta
211 kWh
Elektritarbimine (max)
240 W
AC-sisendpinge
220-240 V
AC-sisendsagedus
50/60 Hz
Energiasäästurežiim
Energiatõhususe skaala
A-st G-ni
Samsungi tehnoloogiad (AV/TV)
4K Upscaling, AirSlim, EyeComfort Mode, Q-Symphony, Q4 AI Processor, Samsung Health, Samsung TV Plus
Laius (koos alusega)
1450,9 mm
Sügavus (koos alusega)
270,4 mm
Kõrgus (koos alusega)
890 mm
Kaal (koos jalaga)
21,2 kg
Laius (ilma aluseta)
1450,9 mm
Sügavus (ilma aluseta)
25,7 mm
Kõrgus (ilma aluseta)
831,8 mm
Kaal (ilma aluseta)
20,7 kg
Aluse laius
105 cm
Aluse sügavus
27 cm
Pakendi laius
1597 mm
Pakendi sügavus
148 mm
Pakendi kõrgus
933 mm