Samsung QE55S95FAT 139,7 cm (55″) 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi Must
EAN: 8806097078784 | Tootekood: QE55S95FATXXH
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 150 Boonuspunkti - väärtuses 7,50
Add to Cart
• Lame 139,7 cm (55″) OLED-ekraan
• 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikslit
• Motion Xcelerator
• DVB-CS2, DVB-T2
• Nutiteleri funktsioon Internetitelevisioon
• WiFi Ethernet LAN Bluetooth
• HDR-toega
• VESA paigaldamine 400 x 300 mm
• G 84 kWh 84 W
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Ekraani diagonaal
139,7 cm (55")
HD tüüp
4K Ultra HD
Ekraani resolutsioon
3840 x 2160 pikslit
Ekraani tehnoloogia
OLED-ekraan
Ekraani kuju
Lame
Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia
Motion Xcelerator
Oma värskendussagedus
100 Hz
Toetatud pildi värskendussagedused
165 Hz
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik)
138 cm
Peegeldumisvastane ekraan
Jah
Tuuneri tüüp
Analoog ja digitaal
Digitaalsignaali formaadisüsteem
DVB-CS2, DVB-T2
Tuunerite arv
2 tuuner(id)
Nutiteleri funktsioon
Jah
Internetitelevisioon
Installitud operatsioonisüsteem
Tizen
Operatsioonisüsteemi versioon
Tizen
Apple AirPlay 2 tugi
Helipeegeldus
Hübriidtelevisioon (HbbTV)
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) versioon
HbbTV 2.0.4
Far-field häälsuhtlus
Videoäpid
Samsung TV Plus
RMS-nimivõimsus
70 W
Audioväljundi kanalid
4.2.2 kanalid
Audio dekoodrid
Dolby Atmos
Helirežiimid
Adaptive Sound Pro
Heli eelvaliku kirjeldaja
Kohanduv heli
Object Tracking Sound+ (OTS+)
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
WiFi
Bluetooth
Ethernet LAN
WiFi-standardid
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetoothi versioon
5.3
Veebilehitseja
Toote värv
Must
VESA paigaldamine
Värvi nimi
Graphite Black
VESA-paigaldusliidesed
400 x 300 mm
Raami liik
4 raamita
HDR-toega
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia
AI-parendamine
Teleri klahvide tugi
Pilditöötlustehnoloogia
Samsung Real Depth Enhancer
AMD FreeSync
AMD FreeSync liik
FreeSync Premium Pro
Mängu funktsioonid
Puudutage vaadet
Mitmevaateline
HDMI-portide arv
4
USB 2.0 portide arv
1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk
Ühtne liides (CI)
Ühine liides Plus (CI+)
Ethernet LAN (RJ-45) pordid
1
Digitaalne video koaksiaalväljund
RF-portide arv
Common Interface Plus (CI+) versioon
1.4
Olmeelektroonika juhtimine (CEC)
Anynet+
Elektrooniline programmijuht (EPG)
Ekraanikuva (OSD)
OSD-keelte arv
27
Automaatne väljalülitus
Töötab Amazon Alexea'ga
Töötab Google Assistant'iga
Töötab rakendusega Samsung Bixby
Võimsustarve (tüüpiline)
84 W
Võimsustarve (ooterežiim)
0,5 W
Energiatõhususe klass (SDR)
G
Energiatõhususe klass (HDR)
G
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta
84 kWh
Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta
256 kWh
Elektritarbimine (max)
400 W
AC-sisendpinge
220-240 V
AC-sisendsagedus
50/60 Hz
Energiasäästurežiim
Energiatõhususe skaala
A-st G-ni
Samsungi tehnoloogiad (AV/TV)
Laius (koos alusega)
1224,6 mm
Sügavus (koos alusega)
267,9 mm
Kõrgus (koos alusega)
771,4 mm
Kaal (koos jalaga)
23,9 kg
Laius (ilma aluseta)
1224,6 mm
Sügavus (ilma aluseta)
11 mm
Kõrgus (ilma aluseta)
706,3 mm
Kaal (ilma aluseta)
13,8 kg
Pakendi laius
1432 mm
Pakendi sügavus
165 mm
Pakendi kõrgus
818 mm