LG, 32GX870A-B, 32 “, OLED, UHD, 16:9, 240 Hz, 0.03 ms, 3840 x 2160 pixels, 275 cd/m², HDMI ports quantity 2
EAN: 8806096510520 | Tootekood: 32GX870A-B.AEU
Saadaval 5 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 5 tk
Osta see toode ja saad 104 Boonuspunkti - väärtuses 5,20
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Brutokaal (mm)
544.00 mm
Kogukõrgus (mm)
183.00 mm
Brutokaal
13.90 kg
Brutolaius (mm)
973.00 mm
Netokaal
9,80 kg
Sisseehitatud aku
Ei
WEE klassifikatsioon
CL109:2:2017-04-01
Tootja
LG
Kallutuse reguleerimine
Jah
Kuva
3840 x 2160 pikslit
VESA kinnitus
Jah
Sisseehitatud kõlar(id)
VESA kinnitusliidesed
100x100 mm
Ekraani heledus
275 cd/m²
HD tüüp
UHD
Ühenduvus
HDMI, DisplayPort, USB-C, Headphone out
Pöördepunkt
Paneeli tüüp
OLED
Integreeritud teleri tuuner
Ei
Reageerimisaeg
0,03 ms
Tootja toote nimi
32GX870A-B
DisplayPortide kogus
1
Ethernet LAN (RJ-45) pordid
Vaatenurk, vertikaalne
178 °
Maksimaalne värskendussagedus
240 Hz
Kõrguse reguleerimine
Vaatenurk, horisontaalne
178 °
USB-C
USB-C toiteedastus
90W
Kuvasuhe
16:9
HDMI-portide arv
2
Ekraani diagonaal
32 "