LG OLED evo AI OLED77G51LW teler 195,6 cm (77″) 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi Must
EAN: 8806096408933 | Tootekood: OLED77G51LW
Saadaval 5 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 5 tk
Osta see toode ja saad 254 Boonuspunkti - väärtuses 12,70
Add to Cart
• Lame 195,6 cm (77″) OLED evo
• 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikslit 16:9
• 0,1 ms OLED Motion
• DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S
• Nutiteleri funktsioon Internetitelevisioon
• WiFi Ethernet LAN Bluetooth
• HDR-toega
• VESA paigaldamine 300 x 300 mm
• E 101 kWh
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Ekraani diagonaal
195,6 cm (77")
HD tüüp
4K Ultra HD
Ekraani resolutsioon
3840 x 2160 pikslit
Ekraani tehnoloogia
OLED evo
Ekraani kuju
Lame
Loomulik kuvasuhe
16:9
Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia
OLED Motion
Reaktsiooniaeg
0,1 ms
Oma värskendussagedus
120 Hz
Toetatud pildi värskendussagedused
165 Hz
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik)
195 cm
Tuuneri tüüp
Analoog ja digitaal
Digitaalsignaali formaadisüsteem
Automaatne kanaliotsing
Jah
Nutiteleri funktsioon
Jah
Internetitelevisioon
Installitud operatsioonisüsteem
WebOS
Operatsioonisüsteemi versioon
25
Apple AirPlay 2 tugi
RMS-nimivõimsus
60 W
Audioväljundi kanalid
4.2 kanalid
Sisseehitatud bassikõlar
Audio dekoodrid
Dolby Atmos, Dolby Digital
Helirežiimid
AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Clear Voice Pro
TV helirežiimi jagamine
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
WiFi
Bluetooth
Ethernet LAN
WiFi-standardid
802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetoothi versioon
5.3
Veebilehitseja
Toote värv
Must
VESA paigaldamine
VESA-paigaldusliidesed
300 x 300 mm
Kasutuselevõtu aasta
2025
HDR-toega
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia
Toetatud audioformaadid
MP2, AAC, MP3, HE-AAC, WMA, AC3, AC4, apt-X, EAC3, PCM
AI-parendamine
Taustavalgustuse hämardamise tehnoloogia
Pixel Dimming
Pilditöötlustehnoloogia
LG AI Picture Pro
Pildiprotsessor
α11 4K AI
AMD FreeSync
AMD FreeSync liik
FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC liik
G-SYNC
Mängu funktsioonid
WiSA Ready
Mitmevaateline
Nutitelefoni kaughaldus
USB-salvestamine
HDMI-portide arv
4
PC-sisend (D-Sub)
Ei
USB 2.0 portide arv
3
Ühtne liides (CI)
Ethernet LAN (RJ-45) pordid
1
Digitaalne video koaksiaalväljund
1
RF-portide arv
2
RF-konnektori tüüp
F, IEC
Olmeelektroonika juhtimine (CEC)
SimpLink
Häälekontroll
Töötab Google Assistant'iga
Töötab rakendusega Apple Siri
Võimsustarve (ooterežiim)
0,5 W
Energiatõhususe klass (SDR)
E
Energiatõhususe klass (HDR)
G
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta
101 kWh
Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta
299 kWh
AC-sisendpinge
100 - 240 V
AC-sisendsagedus
50/60 Hz
Energiatõhususe skaala
A-st G-ni
LG tehnoloogiad (AV/TV)
Laius (koos alusega)
1879 mm
Sügavus (koos alusega)
228 mm
Kõrgus (koos alusega)
1130 mm
Laius (ilma aluseta)
1879 mm
Sügavus (ilma aluseta)
24,8 mm
Kõrgus (ilma aluseta)
982 mm