LG 32GX870A-B PC lamekuvar 81,3 cm (32″) 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD OLED-ekraan Must
EAN: 8806096510520 | Tootekood: 32GX870A-B
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 1-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 98 Boonuspunkti - väärtuses 4,90
Add to Cart
• 81,3 cm (32″) Must
• Kõrguse reguleerimine 11 cm Sisseehitatud kõlar(id)
• HDMI HDMI-versioon: 2.1 DisplayPort arv: 1 DisplayPort versioon: 2.1
• Ekraani kuju: Lame
• Maksimaalne värskendussagedus: 480 Hz Reaktsiooniaeg: 0,03 ms
• 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD Paneeli tüüp: OLED-ekraan
• Energiatõhususe klass (SDR): G
LG 32GX870A-B, 81,3 cm (32″), 3840 x 2160 pikslit, 4K Ultra HD, OLED-ekraan, 0,03 ms, Must
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Ekraani diagonaal
81,3 cm (32")
Ekraani resolutsioon
3840 x 2160 pikslit
Loomulik kuvasuhe
16:9
Ekraani tehnoloogia
OLED-ekraan
HD tüüp
4K Ultra HD
Paneeli tüüp
OLED-ekraan
Reaktsiooniaeg
0,03 ms
Ekraani kuju
Lame
Kontrastsustase (tüüpiline)
Maksimaalne värskendussagedus
480 Hz
Ekraani värvide arv
1,07 miljard värvi
LED-tagantvalgustus
Jah
Tagantvalgustuse tüüp
RGB LED
Ekraani heledus (maks)
1300 cd/m²
Ekraani heledus (tavaline)
275 cd/m²
Peegeldumisvastane ekraan
Jah
Vaatenurk, horisontaalne
178°
Vaatenurk, vertikaalne
178°
Pikslitihedus
0,1814 x 0,1814 mm
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik)
79,9 cm
HDR-toega
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia
DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Värvispektri standard
DCI-P3
Värvigamma
98,5 protsenti
NVIDIA G-SYNC
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC liik
G-SYNC Compatible
AMD FreeSync liik
FreeSync Premium Pro
VESA Adaptive Sync tugi
Low Blue Light tehnoloogia
Nutirežiimid
Energiat säästev
Sisseehitatud kõlar(id)
Kõlarite arv
2
RMS-nimivõimsus
14 W
Turu positsiooneerimine
Mängimine
Toote värv
Must
Sisseehitatud USB-jaotur
HDMI
Kõrvaklapi väljund
USB Power Delivery
USB Power Delivery kuni
90 W
HDMI-portide arv
2
HDMI-versioon
2.1
DisplayPort arv
1
DisplayPort versioon
2.1
VESA paigaldamine
Kõrguse reguleerimine
VESA-paigaldusliidesed
100 x 100 mm
Reguleeritav kõrgus (max)
11 cm
Pöörlemistelg
Pööratav
Pöördenurga ulatus
-30 - 30°
Kalde reguleerimine
Kaldenurk
-8 - 15°
Ekraanikuva (OSD)
Energiatõhususe klass (SDR)
G
Energiatõhususe klass (HDR)
G
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta
33 kWh
Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta
36 kWh
Võimsustarve (ooterežiim)
0,5 W
AC-sisendpinge
100 - 240 V
AC-sisendsagedus
50/60 Hz
Energiatõhususe skaala
A-st G-ni
Laius (koos alusega)
714,1 mm
Sügavus (koos alusega)
249,8 mm
Kõrgus (koos alusega)
620,9 mm
Kaal (koos jalaga)
9,8 kg
Laius (ilma aluseta)
714,1 mm
Sügavus (ilma aluseta)
65 mm
Kõrgus (ilma aluseta)
411,8 mm
Kaal (ilma aluseta)
5,6 kg
Pakendi laius
973 mm
Pakendi sügavus
544 mm
Pakendi kõrgus
183 mm