Philips 65OLED770 165,1 cm (65″) 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi Must
EAN: 8718863046845 | Tootekood: 65OLED770
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 106 Boonuspunkti - väärtuses 5,30
Add to Cart
• Lame 165,1 cm (65″) OLED-ekraan
• 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikslit 16:9
• DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
• Nutiteleri funktsioon
• WiFi Ethernet LAN Bluetooth
• HDR-toega
• VESA paigaldamine 300 x 300 mm
• F 102 kWh
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Ekraani diagonaal
165,1 cm (65")
HD tüüp
4K Ultra HD
Ekraani resolutsioon
3840 x 2160 pikslit
Ekraani tehnoloogia
OLED-ekraan
Ekraani kuju
Lame
Loomulik kuvasuhe
16:9
Toetatud videorežiimid
576p, 720p
Toetatud graafikaresolutsioonid
1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Oma värskendussagedus
120 Hz
Toetatud pildi värskendussagedused
24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz, 100 Hz, 120 Hz
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik)
164 cm
Tuuneri tüüp
Analoog ja digitaal
Digitaalsignaali formaadisüsteem
Nutiteleri funktsioon
Jah
Installitud operatsioonisüsteem
Titan OS
Hübriidtelevisioon (HbbTV)
Jah
Nutirežiimid
Kino, Filmmaker
Videoäpid
Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Kõlarite arv
2
RMS-nimivõimsus
20 W
Audioväljundi kanalid
2.0 kanalid
Audio dekoodrid
DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Ekvalaiser
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
WiFi
Bluetooth
Ethernet LAN
WiFi-standardid
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetoothi versioon
5.2
Toote värv
Must
VESA paigaldamine
VESA-paigaldusliidesed
300 x 300 mm
Jala tüüp
Jalatugi
HDR-toega
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia
Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Mängurežiim
Teleteksti funktsioon
Teletekst
1000 lehekülge
Toetatud videoformaadid
AV1, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Toetatud audioformaadid
AAC, FLAC, MP3, WAV
Toetatud subtiitriformaadid
ASS, SMI, SRT, SSA, TXT
Taustavalgustuse hämardamise tehnoloogia
Micro Dimming
Pilditöötlustehnoloogia
Philips P5 Perfect Picture Engine
NVIDIA G-SYNC
Mängu funktsioonid
Automaatne madala latentsuse režiim (ALLM), Game Bar 2.0, HGiG, Muutuv värskendussagedus (VRR)
HDMI-portide arv
4
USB 2.0 portide arv
2
Ühtne liides (CI)
Heli tagasikanal (ARC)
HDCP
HDCP versioon
2.3
Ethernet LAN (RJ-45) pordid
1
Digitaalne video koaksiaalväljund
1
Kõrvaklapiväljundite arv
Olmeelektroonika juhtimine (CEC)
EasyLink
Pildi vaigistus (kõlaritele)
Ökorežiim
Töötab Amazon Alexea'ga
Töötab Google Assistant'iga
Võimsustarve (ooterežiim)
0,5 W
Energiatõhususe klass (SDR)
F
Energiatõhususe klass (HDR)
F
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta
102 kWh
Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta
89 kWh
AC-sisendpinge
100 - 240 V
AC-sisendsagedus
50/60 Hz
Energiatõhususe skaala
A-st G-ni
Toite tüüp
Internal
Philipsi tehnoloogiad (AV/TV)
Gamebar 2.0, Works With Control4, Works With Google Assistant, Works With Matter
Laius (koos alusega)
1449 mm
Sügavus (koos alusega)
248 mm
Kõrgus (koos alusega)
852 mm
Kaal (koos jalaga)
23,5 kg
Laius (ilma aluseta)
1449 mm
Sügavus (ilma aluseta)
58 mm
Kõrgus (ilma aluseta)
832 mm
Kaal (ilma aluseta)
23,2 kg
Pakendi laius
1660 mm
Pakendi sügavus
170 mm
Pakendi kõrgus
995 mm