Samsung QE55S90FAE 139,7 cm (55″) 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi Must
EAN: 8806097090953 | Tootekood: QE55S90FAEXXH
Saadaval 4 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 97 Boonuspunkti - väärtuses 4,85
Add to Cart
• Lame 139,7 cm (55″) OLED-ekraan
• 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikslit 16:9
• Motion Xcelerator
• DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
• Nutiteleri funktsioon Internetitelevisioon
• WiFi Ethernet LAN Bluetooth
• HDR-toega
• VESA paigaldamine 300 x 200 mm
• G 80 kWh 80 W
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Ekraani diagonaal
139,7 cm (55")
HD tüüp
4K Ultra HD
Ekraani resolutsioon
3840 x 2160 pikslit
Ekraani tehnoloogia
OLED-ekraan
Ekraani kuju
Lame
Loomulik kuvasuhe
16:9
Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia
Motion Xcelerator
Oma värskendussagedus
100 Hz
Toetatud pildi värskendussagedused
144 Hz
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik)
138 cm
Peegeldumisvastane ekraan
Jah
Tuuneri tüüp
Analoog ja digitaal
Digitaalsignaali formaadisüsteem
DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
Tuunerite arv
2 tuuner(id)
Automaatne kanaliotsing
Jah
Nutiteleri funktsioon
Internetitelevisioon
Installitud operatsioonisüsteem
Tizen
Apple AirPlay 2 tugi
Helipeegeldus
Hübriidtelevisioon (HbbTV)
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) versioon
Far-field häälsuhtlus
TV algatab peegeldamise
Universaalne juhend
RMS-nimivõimsus
60 W
Audioväljundi kanalid
2.1.2 kanalid
Audio dekoodrid
Dolby Atmos
Heli eelvaliku kirjeldaja
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
WiFi
Bluetooth
Ethernet LAN
WiFi-standardid
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetoothi versioon
5.3
Veebilehitseja
Toote värv
Must
VESA paigaldamine
VESA-paigaldusliidesed
300 x 200 mm
Kasutuselevõtu aasta
2025
Raami liik
4 raamita
Jala tüüp
Kesktugi
HDR-toega
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia
Mängurežiim
Ambient režiim
AI-parendamine
Teleri klahvide tugi
Pilditöötlustehnoloogia
Samsung Real Depth Enhancer
AMD FreeSync
AMD FreeSync liik
FreeSync Premium Pro
Mängu funktsioonid
Rakenduse SmartThings tugi
Puudutage vaadet
Mitmevaateline
Nutitelefoni kaughaldus
HDMI-portide arv
4
PC-sisend (D-Sub)
Ei
USB 2.0 portide arv
2
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk
Ühtne liides (CI)
Ühine liides Plus (CI+)
Heli tagasikanal (ARC)
Ethernet LAN (RJ-45) pordid
1
Digitaalne video koaksiaalväljund
1
RF-portide arv
4
Common Interface Plus (CI+) versioon
1.4
Olmeelektroonika juhtimine (CEC)
Anynet+
Hääljuhis
Elektrooniline programmijuht (EPG)
Ekraanikuva (OSD)
OSD-keelte arv
27
Automaatne väljalülitus
Töötab Amazon Alexea'ga
Töötab Google Assistant'iga
Töötab rakendusega Samsung Bixby
Võimsustarve (tüüpiline)
80 W
Võimsustarve (ooterežiim)
0,5 W
Energiatõhususe klass (SDR)
G
Energiatõhususe klass (HDR)
G
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta
80 kWh
Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta
203 kWh
AC-sisendpinge
220-240 V
AC-sisendsagedus
50/60 Hz
Energiasäästurežiim
Energiatõhususe skaala
A-st G-ni
Samsungi tehnoloogiad (AV/TV)
Laius (koos alusega)
1225,4 mm
Sügavus (koos alusega)
265,2 mm
Kõrgus (koos alusega)
773,6 mm
Kaal (koos jalaga)
15,9 kg
Laius (ilma aluseta)
1225,4 mm
Sügavus (ilma aluseta)
39,9 mm
Kõrgus (ilma aluseta)
708,6 mm
Kaal (ilma aluseta)
14,6 kg
Aluse laius
36,6 cm
Aluse sügavus
26,5 cm
Pakendi laius
1385 mm
Pakendi sügavus
153 mm
Pakendi kõrgus
832 mm