Samsung QE55Q7F4AUXXH
EAN: 8806097118558 | Tootekood: QE55Q7F4AUXXH
Saadaval 4 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 4 tk
Osta see toode ja saad 35 Boonuspunkti - väärtuses 1,75
Add to Cart
Samsung QE55Q7F4AUXXH
Samsung QE55Q7F4AUXXH
356,90
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Värv
Must
TV tüüp
Ultra HD
Ekraani tüüp
Lame
Disain
3 Bezel-less, Slim look
Helivõimsus
10 W x 2
Energiatarve (1000 tundi)
79
Taustvalgus
Direct
Tuuner
DVB-T / C / S2 / T2
Ekraani suurus (cm)
139
Picture-In-Picture
Üks tuuner, Multi View kuni 2 ekraani
Ekraani suurus
139 cm (55")
Värskendussagedus
50 Hz
Ekraani resolutsioon
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
High dynamic range (HDR)
HDR10+, Quantum HDR
TVX05 Micro Dimming
Ir, Supreme UHD, Basic Smart Calibration
Taustavalgustuse tehnoloogia
Ei
Ambilight
Ei
Energiatarbimise klass
G
Hääljuhtimine
Jah, kaugjuhtimispuldiga
Pildiprotsessor
Q4 AI Processor, 4K Upscaling, Contrast Enhancer, Color Booster Pro
Protsessor
Quad core (4 tuuma)
Smart TV
On
Operatsioonisüsteem
Tizenâ„¢
Kaal koos alusega
11,6
Kaal ilma aluseta
11,3
Miracasti tehnoloogia
And, Airplay2
Puldi tüüp
Smart kaugjuhtimispult (sisseehitatud mikrofon) tavalise kaugjuhtimispuldi funktsioonidega
Smart seadmete juhtimine
On
Smart Remote Control
Comes with TM2360E
TVX09 Wi-Fi
Jah, sisseehitatud (WiFi 5)
TVX10 Bluetooth
Juhtmeta hiire ja klaviatuuri ühendamine
HDMI pesade arv
3
USB pesade arv
1 (USB 2.0)
Audiosignaali digitaalne väljund
Video salvestamise võimalus
Helisüsteem
Dolby Digital Plus, Q-Symphony, Adaptive Sound, OTS Lite
Suurused VESA
200 x 200 mm