Samsung QE77S95FAT 195,6 cm (77″) 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi Must
EAN: 8806097077954 | Tootekood: QE77S95FATXXH
Saadaval ainult 2 tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval ainult 2 tk
Osta see toode ja saad 294 Boonuspunkti - väärtuses 14,70
Add to Cart
• Lame 195,6 cm (77″) OLED-ekraan
• 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikslit
• Motion Xcelerator
• Nutiteleri funktsioon Internetitelevisioon Ekraanipeegeldus
• WiFi Ethernet LAN Bluetooth
• HDR-toega
• VESA paigaldamine 400 x 400 mm
• F 128 kWh 128 W
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Ekraani diagonaal
195,6 cm (77")
HD tüüp
4K Ultra HD
Ekraani resolutsioon
3840 x 2160 pikslit
Ekraani tehnoloogia
OLED-ekraan
Ekraani kuju
Lame
Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia
Motion Xcelerator
Oma värskendussagedus
100 Hz
Toetatud pildi värskendussagedused
165 Hz
Peegeldumisvastane ekraan
Jah
Tuuneri tüüp
Analoog ja digitaal
Nutiteleri funktsioon
Jah
Internetitelevisioon
Installitud operatsioonisüsteem
Tizen
Operatsioonisüsteemi versioon
Tizen
Ekraanipeegeldus
Apple AirPlay 2 tugi
Far-field häälsuhtlus
Videoäpid
Samsung TV Plus
RMS-nimivõimsus
70 W
Audioväljundi kanalid
4.2.2 kanalid
Helirežiimid
Adaptive Sound Pro, Surround süsteem
Kohanduv heli
Q-Symphony
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Helisüsteem
Dolby Atmos
WiFi
Bluetooth
Ethernet LAN
Bluetoothi versioon
5.3
Miracast-sertifikaat
Ei
Toote värv
Must
VESA paigaldamine
Värvi nimi
Graphite Black
VESA-paigaldusliidesed
400 x 400 mm
Kasutuselevõtu aasta
2025
Raami liik
4 raamita
Väike seinale kinnitatav tugi
Ei
Aluse värv
Must
HDR-toega
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia
Mängurežiim
Subtiitrifunktsioon
Ambient režiim
AMD FreeSync
Mängu funktsioonid
4K suurendus
Rakenduse SmartThings tugi
HDMI-portide arv
4
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk
Ühtne liides (CI)
Ühine liides Plus (CI+)
Heli tagasikanal (ARC)
Ethernet LAN (RJ-45) pordid
1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk
Digitaalne video koaksiaalväljund
1
RF-portide arv
Olmeelektroonika juhtimine (CEC)
Anynet+
Häälekontroll
Elektrooniline programmijuht (EPG)
Automaatne väljalülitus
Töötab Amazon Alexea'ga
Töötab Google Assistant'iga
Töötab rakendusega Samsung Bixby
Võimsustarve (tüüpiline)
128 W
Võimsustarve (ooterežiim)
0,5 W
Energiatõhususe klass (SDR)
F
Energiatõhususe klass (HDR)
G
Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta
128 kWh
Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta
423 kWh
Elektritarbimine (max)
700 W
Energiasäästurežiim
Samsungi tehnoloogiad (AV/TV)
Laius (koos alusega)
1716,6 mm
Sügavus (koos alusega)
286,4 mm
Kõrgus (koos alusega)
1048,1 mm
Kaal (koos jalaga)
40 kg
Laius (ilma aluseta)
1716,6 mm
Sügavus (ilma aluseta)
11,2 mm
Kõrgus (ilma aluseta)
984,1 mm
Kaal (ilma aluseta)
28,2 kg
Juhend
Pakendi kaal
54 kg
Pakendi laius
1893 mm
Pakendi sügavus
185 mm
Pakendi kõrgus
1153 mm
Kaablid kaasa arvatud
Vahelduvvool
Kaugjuhtimispult on nõutud
Kaugjuhtimispuldi tüüp
Kaasas Smart Remote
Aastane energiakulu
178 kWh
HDMI
Päritoluriik
Slovakkia
Kaubamärgispetsiifilised omadused
NQ4 AI Gen3 Processor, 4K AI Upscaling Pro, Glare Free (OLED), OLED HDR Pro, Dolby Atmos®, Infinity One Design with One Connect Box, AI Motion Enhancer Pro, Object Tracking Sound+, Motion Xcelerator 165Hz, PANTONE Valida...