Samsung U8000F UE65U8092FUXXH TV 165.1 cm (65″) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
EAN: 8806097068594 | Tootekood: UE65U8092FUXXH
Saadaval 5+ tk
Eraisik: 2-aastane tootjagarantii
Äriklient: 2-aastane tootjagarantii
Saadaval 5+ tk
Osta see toode ja saad 51 Boonuspunkti - väärtuses 2,55
Add to Cart
Leidsime teistest ladudes lisaks alternatiive
Stand type
Legs stand
Stand colour
Black
Introduction year
2025
VESA mounting
Yes
Bezel type
3 Bezel-less
Panel mounting interface
200 x 200 mm
Slim fit wall mount support
Yes
Product colour
Black
Energy efficiency scale
A to G
Energy efficiency class (SDR)
G
Power consumption (typical)
109 W
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
109 kWh
Power consumption (max)
170 W
Energy efficiency class (HDR)
G
Energy saving mode
Power consumption (standby)
0.5 W
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
161 kWh
AC input voltage
220 - 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Voice guide
Works with Samsung Bixby
On Screen Display (OSD)
Control type
Remote
Electronic Programme Guide (EPG)
Auto power off
Number of OSD languages
27
On Screen Display (OSD) languages
Multi
Stand depth
22.2 cm
Stand width
100.5 cm
Weight (without stand)
14.2 kg
Depth (without stand)
76.8 mm
Width (without stand)
1444.1 mm
Weight (with stand)
14.5 kg
Height (without stand)
831.2 mm
Width (with stand)
1444.1 mm
Height (with stand)
882.2 mm
Depth (with stand)
222 mm